درباره ما

تاریخچه

من چه کسی هستم؟ هدف من از زندگی کردن چیست؟ برای تحقق اهدافم باید چه کارهایی انجام بدهم؟ این‌ها بخشی از سوالاتی هستند که هر انسانی روزی از خودش می‌پرسد، همان‌طور که ما از خود پرسیدیم!
هدف ما این است که به خودشکوفایی برسیم؛ یعنی به کارگیری استعدادهای بالقوه و رشد کامل توانایی‌ها و قدردانی از زندگی.
درست در لحظه‌ای که حرکت در جاده رویاهایمان را آغاز کردیم، بادی‌لیام با شعار “achieve your dreams” متولد شد تا ما را به بخشی از آرزوهایمان برساند.

برندی که تنها برای طراحی لباس و تجهیزات ورزشی کنار شما نیست، بلکه می‌خواهد افرادی را دور هم جمع کند که از رویاپردازی نمی‌هراسند و برای رسیدن به اهداف‌شان دست به دست هم می‌دهند.
آری! شعار ما این است؛ رویات رو به دست بیار.

شروع فعالیت

بادی لیام توسط پیمان بایندر و جمعی از دوستانش در سال ۱۳۹۹ در زمینه تولید پوشاک ورزشی مخصوص آقایان در تهران تاسیس شد. تیم بادی لیام از همان ابتدا تلاش کرد که طراحی و تولید محصولات بر اساس تکنولوژی و استاندارهای به روز و با تکیه بر نیازهای بازار باشد.

نام تجاری برند چطور انتخاب شد ؟

موسسین برند به  دنبال نام تجاری ای بودندکه ارزش‌های برند را تداعی کند و درعین‌حال به صورت کاملا شفاف معرف برند باشد. آن ها با مطالعه و بررسی واژه های مختلف فارسی و بین المللی در آخر به واژه ابداعی بادی لیام از ترکیب دو واژه بادی و لیام رسیدند که بادی به معنای بدن (body)  و لیام لغت لیام از لغات کهن فارسی میباشد که به معنی محافظت است که با هم واژه بادی لیام را به معنای محافظ بدن به وجود آورده اند.

ماموریت ما

انتقال حس و حال ورزشی، ترغیب به ورزش، تغییر سبک زندگی، توجه بیشتر به سلامت جسمانی و ارتقای کیفیت زندگی از طریق اراِئه محصولات با کیفیت و به روز ورزشی.

چشم انداز ما

قصد داریم در طی پنج سال آینده به روز ترین پوشاک و کالای ورزشی را تولید کرده و برند بادی لیام به جایگاه  5 برند برتر ایرانی برسد.

محصولات

پس از شناسایی نیاز مشتریان در هر رشته ورزشی، با تکیه بر انجام تحقیقات و مطالعات پیشرفته، همراه با راهنمایی از خبرگان رشته‌های ورزشی متفاوت، محصول مناسب و با کیفیت تولید می‌شود. در حال حاضر انواع پوشاک مردانه، اکسسوری و تجهیزات ورزشی در سبد محصولات بادی‌لیام قرار دارند. باور داریم که دسترسی به بهترین محصولات ورزشی شایسته تمام ورزشکاران است، بنابراین از هیچگونه تلاشی برای بالا بردن رضایت مشتریان، از تجربه خرید برند بادی لیام فروگذار نخواهیم کرد.